facebook off road rescue team
5 września 2018

Intercontinental Rally 2019

Z wielką przyjemnością informujemy iż sezon 2019 zaczniemy na ostro w Afryce ? Rozpoczynamy współpracę z jednym z największych rajdów Intercontinental Rally​ . W styczniu czeka nas wyprawa poprzez Morocco, Muretanie i Senegal, 14 dni jazdy z Nador do Dakar, przepiękne trasy, piach, pustynia, góry Atlas, przestrzeń wszystko to co kochamy i zakończenie nad oceanem w Senegalu.
31 sierpnia 2018

PUCHAR EXPEDYCJI 2018 z More 4×4 Winch

Puchar Expedycji 2018 z More 4×4 Winch to cykl amatorskich imprez dla posiadaczy samochodów terenowych. W ciągu roku odbywa się siedem Expedycji Kaszubia wchodzących w skład Pucharu Expedycji 2018, siedem jednodniowych imprez o charakterze przeprawowo-turystycznym z klasyfikacją każdej z imprez osobno oraz roczną klasyfikacją pucharową. Uczestnicy podzieleni zostaną na klasy: Expedition bez wyciągarki, Expedition z wyciągarką, Adventure, Extrem oraz Open i będą poruszać się po trasie wg road booka.
31 sierpnia 2018

Balkan Offroad Rallye 2018

W dniach 15 - 22 wrzesień spotykamy się podczas rajdu Balkan Offroad Rallye gdzie będą się ścigać miłośnicy szybkiej jazdy w terenie. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwać będą nasze 4 zespoły ratownictwa medycznego w naszych specjalne do tego celu przygotowanych karetkach terenowych, gdzie spotkacie naszych lekarzy oraz ratowników medycznych. Zapowiada się weekend pełen kurzu połączonego z potem i dużą dawką adrenaliny.
31 sierpnia 2018

Red Bull 111 Megawatt 2018

Impreza Red Bull 111 Megawatt na dobre wpisała się w krajobraz znajdującej się w okolicach Bełchatowa Kopalni PGE. 5. edycja już 8-9 września 2018. To zawody motocyklowego enduro, w których ramię w ramię rywalizują amatorzy i elita dyscypliny! Megaemocje i spektakularny teren Kopalni PGE znane są juz w całym motorsportowym świecie, a sama impreza włączona jest w międzynarodowy cykl World Enduro Super Series.
31 sierpnia 2018

Baja Poland FIA CCR World Cup 2018

30 sierpnia naszą ekipę medyczną będziecie mogli spotkać na Baja Poland FIA CCR World Cup . Nasi Ratownicy medyczni będą czuwać nad bezpieczeństwem zawodników i tak jak zwykle zrobią wszystko byście czuli się bezpiecznie .
21 czerwca 2018

Gibraltar Race 2018

Z wielką przyjemnością informujemy iż w tym roku po raz pierwszy pojawimy się na Gibraltar Race jako zabezpieczenie medycznie. Czeka nas 16 dni rajdowych przez Europę aby 8 lipca zakończyć wielkim finałem na Gibraltarze. Przez te wszystkie dni nasi lekarze i ratownicy medyczni będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników rajdu. Off Road Rescue Team jest coraz częściej obecny na największych rajdach zagranicznych. Dążymy do rozwoju i wykraczania poza wszelkie granice czego dowodem są właśnie takie akcje . Na bieżąco będziemy zamieszczać informacje i zdjęcia z rajdu.
21 czerwca 2018

Poland Trophy Ledtrends Extreme

Poland Trophy Ledtrends Extreme to jedyna 3 edycyjna typowa przeprawówka dla samochodów 4x4 . Rywalizacja odbywa się w 5 klasach samochodowych : Nol, Adv, Wyczyn , Wyczyn +, Seryjny Turystyk . Cztery pierwsze klasy rywalizują w dwóch etapach Nocnym i Dziennym natomiast Seryjny Turystyk tylko w etapie Dziennym. Klasa Nol i Adv rywalizują w pełni wytaśmowanych OS na których dokonywany jest pomiar czasu przejazdu ( pomiar elektroniczny ) natomiast klasy Wyczyn , Wyczyn + oraz Seryjny Turystyk zdobywają PKP- y .
6 czerwca 2018

Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV Runda I

15-16 czerwiec spotykamy się podczas pierwszej Rundy Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV, moc adrenalina i przepiękny teren i najwięksi twardziele na swoich maszynach to jest to co nas czeka a tradycyjnie nad bezpieczeństwem będą czuwać nasi ratownicy medyczni w naszych karetkach 4x4 specjalnie przygotowanych by nieść pomoc w najtrudniejszym terenie ….
6 czerwca 2018

Media World Cup Series

7 czerwca naszą ekipę medyczną będziecie mogli spotkać tym razem w Krakowie . Media World Cup Series tym razem z nami i z naszymi medykami, do boju rusza nasza nowa karetka 4x4 Toyota Hilux którą już mieliście przyjemność spotkać ostatnio na Poligonie w Drawsku. Nasi Ratownicy medyczni będą czuwać nad bezpieczeństwem zawodników i tak jak zwykle zrobią wszystko byście czuli się bezpiecznie .