Rajdy

Rajdy 2019

INTERCONTINENTAL RALLY
19 styczeń- 3 luty
Koncert Noworoczny Brodnica
3 luty
EXPEDYCJA KASZUBIA I
06.04
Baja Europe
Październik
Baja Drawsko Pomorskie
12-13 kwiecień
Kłodzki Rajd Samochodów Terenowych
07.06 - 09.06
EXPEDYCJA KASZUBIA II
08.06
GIBRALTAR RACE 2019
21.06 - 07.07
Polskie Safari
02.08 - 04.08
Baja Poland
29.08 - 01.09
EXPEDYCJA KASZUBIA III
07.09
BALKAN OFF ROAD RALLYE & CLASIC RALLYE
14.09 - 20.09
Baja Szczecinek
20.09 - 22.09
EXPEDYCJA KASZUBIA IV
19.10
DUCH PUSZCZY
październik
Przeprawowe mistrzostwa H6 runda 1
16 marzec
Gramin MTB SERISES
7 KWIECIEŃ
4X4 mISTRZOSTWA TRZECH JEZIOR
6-7 KWIECEIŃ
Gramin MTB SERISES
14 KWIECIEŃ
Poland Trophy
12-13 kwiecień
kUJAWSKO -Pomorskie Mistrzostwa Off Road
27 Kwiecień
Gramin MTB SERISES
28 KWIECIEŃ
Majówka BMW M Power
4 maj
Garmin Ultra Race
4 maj
Południowa Liga Przeprawowa runda 1
18 maj
Rajd Tukan
24-25 maj
Południowa Liga Przerawowa runda II
8 czerwiec
Rajd Polski
28-30 czerwiec
Breslau Poland
30 czerwiec - 5 lipiec
Przeprawowe Mistrzostwa H6
5-6 lipiec
Bosnia Rally
22-27 lipiec
Południowa Liga Przerawowa runda II
1 - 3 sierpień
Garmin Iron Triatlon
25 sierpień
Przeprawowe Mistrzostwa H6
7 wrzesień
Enduro Rally
6-7 wrzesień
Baja Szczecinek
20-22 wrzesień
Południowa Liga Przerawowa runda IV
28 wrzesień
Północna Liga Przerawowa runda II
19 październik
Południowa Liga Przeprawowa runda V
9 listopad

Rajdy 2018

XXXI Expedycja Kaszubia – Szlakiem Gryfa Pomorskiego ( Łebno )
3 luty
Off Road Ledtrends Ice Challenge
10 luty
GRAND LUBICZ CHALLENGE USTKA 4X4 – ZIMOWE ROZTOPY
3 marzec
Przeprawowe Mistrzostwa Penrite H6
10 marzec
Carta Rallye
12-19 marzec
XXXII Expedycja Kaszubia – Labirynt Czarownic ( Nowe )
17 marzec
Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Off-Road
23-24 marzec
Baja Drawsko
7-8 kwiecień
I EDYCJA POLAND TROPHY LEDTRENDS EXTREME DYNÓW
13-14 kwiecień
GRAND LUBICZ CHALLENGE USTKA 4X4 – BŁOTNISTA WIOSNA
20-21 kwiecień
Baja Carpathia
27-29 kwiecień
Puchar Polski Motocross Sobieńczyce
28-29 kwiecień
Majówka BMW
5 maj
Mistrzostwa Polski Motocross Lidzbark Warmiński
5-6 maj
Przeprawowy Puchar Polski ATVPZM
maj
XXXIII Expedycja Kaszubia – Meandry Kociewia ( Skarszewy)
12 maj
Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV
maj
Mistrzostwa Polski Motocross Obroniki
19-20 maj
Warszawskie Safari
25-27 maj
Penrite Figters Extreme – Góry Sowie
2 czerwiec
Wschodnie Mistrzostwa off Road – Sokółka
8-9 czerwiec
Mistrzostwa Polski Motocross Gdańsk
9-10 czerwiec
Gibraltar Race 2018
22 czerwiec - 7 lipiec
XXXIV Expedycja Kaszubia – Kraina Wiatraków ( Zwartowo )
23 czerwiec
Poland Trophy Ledtrends Extreme – Ełk
22-23 czerwiec
Kostrzyn MTB Maraton
czerwiec
Mistrzostwa Polski Motocross Człuchów
30 czerwiec - 1 lipiec
TLC Camp
czerwiec
Przeprawowe Mistrzostwa Pedders H6 – Brzeg
6-7 lipiec
Mistrzostwa Polski Motocross Lipno
14-15 lipiec
Podkarpackie Mistrzostwa Off Road – Tarnobrzeg
27-28 lipiec
Rajd Polskie Safari
3-5 sierpień
27 Rajd Rzeszowski
9-11 sierpień
Mistrzostwa Polski Motocross Więcbork
18-19 sierpień
BMW Power
sierpień
Baja Poland
30 sierpień-2 wrzesień
Mistrzostwa Polski Motocross Wschowa
1-2 wrzesień
XXXV Expedycja Kaszubia – Źródliska Łeby ( Smażyno )
8 wrzesień
RED BULL 111 MEGAWATT
wrzesień
Baja Bałkan
wrzesień
Poland Trophy Ledtrends Extreme – Góry Sowie
21-22 wrzesień
Baja Szczecinek
28-29 wrzesień
Garmin MTB Series
wrzesień
Garmin MTB Series
październik
Przeprawowy Puchar Polski ATVPZM
październik
Przeprawowy Puchar Polski ATVPZM
październik
Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV
październik
Baja Inter Cars
19-21 październik
XXXVI Expedycja Kaszubia – Zamki Północnych Torfowisk ( Salino )
20 październik
Duch Puszczy
listopad
OFFROAD SHOW POLAND
listopad
XXXVII Expedycja Kaszubia – Alpy Tymawskie ( Gniew )
1 grudzień

Poprzednie lata

2017

Rajd
Data
Off Road Show Polandlistopad
Inegracja Poland Trophy17-18 listopad
Wyczynowe Mistrzostwa Off Road3-4 listopad (Walim)
Rajd Ducha Puszczy V1 listopad
Baja Inter Cars20-22 październik
Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV20-22 październik
Przeprawowy Puchar Polski ATVPZM20-22 październik
Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off Road20-21 październik (Bobolice)
Garmin MTB SERIES08 październik
Garmin MTB SERIES01 październik
Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme III22-23 wrzesień ( Walim)
Garmin MTB SERIES24 września
Baja Pomorze22-24 września
Balkan Off Road16-23 wrzesień
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski – Motocross Oborniki16-17 wrzesień
Przeprawowe Mistrzostwa Penrite H6 III9 wrzesień ( Dzikowiec)
Baja Balkan8-10 wrzesień
RED BULL 111 MEGAWATTwrzesień
Baja Poland31 sierpień – 3 wrzesień
Off Road Sumer Challenge25-26 sierpień
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski – Motocross Wschowa19-20 sierpień
Terenowa Integracja dla Mańka19 Sierpień
BMW Power 12-15 sierpień
Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off RoadSierpień
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski – Motocross Lidzbark War. 5-6 sierpieńRage Run6 sierpień
26 Rajd Rzeszowski3-5 sierpień
Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off Road4-5 sierpień
POLSKIE SAFARI 201729-30 lipca
Poland Trophy Super Challenge27-29 lipiec ( Bobolice )
Wyczynowe Mistrzostwa Off Road14-15 lipiec ( Walim)
Przeprawowe Mistrzostwa Penrite H67-8 lipiec ( Brzeg )
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski – Motocross Człuchów1-2 lipiec
73 Rajd Polski WRC29 czerwiec – 2 lipiec
Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme II23-24 czerwiec ( Ełk)
Rallye Breslau Poland24 czerwiec- 1 lipiec
Women`s Challenge 4×424 czerwiec
TLC Camp 201715-18 czerwiec
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski – Motocross Gdańsk17-18 czerwiec
II Zlot Miłośników Samochodów Terenowych9-11 czerwiec ( Jasienianka )
Polskie Safari9-11 czerwiec
Impreza masowa Piknik Rodzinny Gotec10 czerwiec
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski – Motocross Stryków10-11 czerwiec
Podkarpackie Mistrzostwa Off Road9-10 czerwiec
Balkan Clasic Rally8-15 czerwiec ( Bułgaria )- zmiana terminu – razem z Balkan Rallye wrzesień
KostrzynMaraton MTB4 czerwiec
Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV26-28 maj
Przeprawowy Puchar Polski ATVPZM26-28 maj
Zlot Mitsubishi26-28 maj ( jur-kr/częst )
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski – Motocross Olsztyn27-28 maj
Wschodnie Mistrzostwa Off Road19-20 maj ( Sokółka)
Baja Carpatha5-7 maj
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski – Motocross Sobieńczyce6-7 maj
Majówka BMW29 kwiecień
Poland Trophy 4×4 Terenowowiec Extreme21-23 kwiecień
Przeprawowy Puchar Polski ATVPZM21-23 kwiecień
Biedrusko Rally22-23 kwiecień
Baja Drawsko7-8 kwiecień ( Poligon Drawsko Pom.)
Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Off Road31 marca- 1 kwiecień (Wąbrzeźno )
Carta Rallye25 marca- 4 kwiecień ( Afryka)
Zawody Kolarskie Brodnica19 marca
Przeprawowe Mistrzostwa Penrite H618 marca (jur-kr/częst)
Auto Moto Arena25-26 luty
Koncert Noworoczny Brodnica
Off Road Ledtrends Ice Challenege4 luty

2016

Rajd
Data
Rajd Ducha Puszczy V25-27 listopad
Integracja Poland Trophy 19 listopad
Off Road Show Poland 5-6 listopad
Wyczynowe MIstrzostwa Off Road 4-5 listopad
Baja Inter Cars 21-23 październik
Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off Road Bobolice
Przeprawowe Mistrzostwa Polski  ATV 21-23 październik
Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch 21-23 październik
Super Puchar Polska Liga Terenowa 14-15 październik
Polskie Safari 30 wrzesień – 2 październik
Poland Trophy Terenowiec 4×4 Extreme Edycja III Walim 23-24 wrzesień
RED BULL 111 MEGAWATT 17-18 wrzesień
Rajd  Nadwiślański17-18 wrzesień
Polaris Camp18-19 wrzesień
Event Stowarzyszenia Pacjentów Bariatrycznych 11 wrzesień
Balkan Off Road 10-17 wrzesień
Przeprawowe Mistrzostwa  Penrite H 6 Runda III Wałbrzych 10 wrzesień
Motocros Kożuchów 4 wrzesień
Baja Poland26-28 sierpień
Pucha Polski Off Road 26-28 sierpień
Poland Trophy Terenowiec 4×4 Super Challenge – Zachodniopomorskie 21-26 sierpień
BMW Power 2o Sierpień
Wschodnie Bezdroża VI 12-15 sierpień
Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off Road 5- 6 sierpień
Rage Run 7 sierpień
25 Rajd Rzeszowski 4-6 sierpień
Wschodnie Mistrzostwa Off Road runda II Ełk 29-30 lipiec
Złoto Suzuki Warka 22-24 lipiec
Maraton  Złocieniec – Drawsko 21-24 lipiec
EMTB Enduro 10 lipiec
40 Międzynarodowy Turniej Rycerski Golub-Dobrzyń 8-10 lipiec
Przeprawowe Mistrzostwa  Penrite H 6 Runda II Dzikowiec 9 lipiec
Breslau Poland 2-9 lipiec
73 Rajd Polski WRC 30 czerwiec – 3 lipiec
Poland Trophy Terenowiec 4×4 Extreme edycja II Sokółka 24-25 czerwiec
Warszawskie Safari24-26 czerwiec
Przeprawowe Mistrzostwa Polski  ATV 17-19 czerwiec
Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch 17-19 czerwiec
Polska Liga Terenowa 17-19 czerwiec (odwołany)
Baja Czarne 10-12 czerwiec
Wyczynowe Mistrzostwa Off Road – Walim 10-11 czerwiec
Zlot Samochodów Terenowych Jasienianka 11 czerwiec
Impreza Masowa Brodnica 11 czerwiec
EMTB Enduro 4 czerwiec
Polandowisko  – Jura Krakowsko-Częstochowska 27-29 maj
TLC Camp 27-29 maj
Wschodnie Mistrzostwa Off Road I Sokółka 13-14 maj
Kostrzyn Maraton MTB 15 maj
Wrak Race Bunt Maszyn 9 maj
Śladami Olbrzyma Tajemnice Gór Sowich 6-7 maj
Majówka BMW 30 kwiecień
Baja Carpatha 29 kwiecień – 1 maj
Wybory Miss Województwa Kuj-Pom. 30 kwiecień
Poland Trophy Terenowiec 4×4 Extreme edycja I Bobolice 22-23 kwiecień
Przeprawowe Mistrzostwa Polski  ATV 22-24 kwiecień
Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch 22-24 kwiecień
Biedrusko Rally 15-17 kwiecień
MTB Górzno9 kwiecień
MT Rallykwiecień
Baja Drawsko 1-3 kwiecień
Kujawsko Pomorskie Mistrzostwa Off-Road 1-2 kwiecień
Przeprawowe Mistrzostwa H6 I Runda 19 marzec
Carta Rallye 7-14 marzec
Lady in Red 4×4 edycja V 5 marzec
Off Road Ice Challenge 6 luty
Koncert Noworoczny Brodnica 30 styczeń
Wrocław Finał WOŚP 11 styczeń